"אם חיפה תמשיך להתנהל ככה, היא לא תגיע לכלום"

פורום האוהדים של מכבי חיפה בכדורגל - כל האירועים, כל החדשות, כל הדעות.
סמל אישי של המשתמש
רון
אוהד ותיק
אוהד ותיק

"אם חיפה תמשיך להתנהל ככה, היא לא תגיע לכלום"

הודעהעל ידי רון » 11 אפריל 2017, 16:35

"אני חושב שכולם צריכים להבין, שלוקח זמן לתקן את הבעיות במכבי חיפה, צריך עבודה ממושכת ולאורך זמן כדי לשנות את התמונה", מולנסטיין סיפר בראיון מביתו שבאנגליה, "כבר בפגישת ההיכרות הראשונה הבהרתי שהתהליך ייקח זמן. הם אמרו שהזמן לא משנה, וביקשתי 18 חודשים עד שייראו את תוצאות העבודה. בששת החודשים הראשונים זו עדיין לא הייתה הקבוצה שלי. חיזקנו את הסגל ואני בטוח שעד סוף העונה היינו רואים שינוי".

"הפסדים כמו בדרבי הם בדיוק הזמן שבו שחקנים צריכים להיות חזקים, ולצערי מקבלי ההחלטות נשברו. זה בסדר שהאוהדים מתוסכלים ושיש אכזבה, אבל אם אחרי כל תקופה קצרה יפטרו את המאמן, אז אי אפשר להתקדם. אני בטוח שאם הייתי ממשיך, היינו מצליחים להגיע להישגים".

"במכבי חיפה מצפים להיות בטופ. בעבר לא היתה תחרות משמעותית, והיום יש את מכבי ת"א והפועל ב"ש להן יש בעלים שמשקיע ושחקנים טובים יותר, לפחות כרגע. בשורה התחתונה, מכבי חיפה לא ברמה של מכבי ת"א והפועל ב"ש, שהשחקנים שלהן הם יותר מנוסים ואיכותיים. היה לי סגל טוב, אבל לא כזה שמתאים כדי להתמודד לאורך עונה מול הקבוצות האלה".

"תהליך לוקח 18 חודשים, אני לא מצטער שהשתמשתי במילה הזאת. לא חושב שעשיתי טעויות במכבי חיפה. הדבר היחיד שאיכזב אותי זה שהיו לנו הזדמנויות לייצר מומנטום, אבל מעדנו בכל פעם מחדש".

"במכבי חיפה חייבים להיות ריאליים ולא להפעיל לחץ מיותר על המועדון לתוצאות מידיות. הדבר יוצר קושי לשחקנים שלא מצליחים לבטא את היכולת שלהם. היו לנו תכניות ארוכות טווח, אבל אם עוצרים בכל פעם את התהליך, אז אי אפשר להצליח. לגבי דבר אחד אני בטוח, אם חיפה תמשיך להתנהל באותה צורה, היא לא תתקדם לשום מקום ותישאר תקועה במקום".

"עם כל הכבוד למוגרבי ולאחרים, נתתי לכולם הרבה הזדמנויות, ומי שעזב כנראה לא מתאים לקבוצה שרוצה להיות בטופ. אם אותם שחקנים כל כך טובים כמו שהם חושבים, אז למה מכבי ת"א והפועל ב"ש לא ניסו לצרף אותם?".

אני חושב שקרלסן איבחן בצורה טובה את המצב והבעיות במכבי חיפה, הוא עשה עבודה טובה והביא אותה למקום אחר. אם הוא יישאר, זה יעשה רק טוב למכבי חיפה".

"חיפה צריכה לשים את הדגש על הישראלים ולצרף 4 שחקנים מנוסים שמתאימים להיאבק על האליפות. הסגל הקיים של הישראלים והזרים בתוספת אותו חיזוק, יכול להוביל את הקבוצה להישגים, רק אם יתנו זמן לתהליך לעבוד בלי לחץ".

--------------

הדובר - רנה מולנסטיין.
לא הכל נכון, לא הכל מדוייק, וגם לו יש לא מעט אשמה בדברים שקרו.
אבל זה בטח יותר אמין מערמת השקרים והחרטות שהמועדון משחרר מאז שהוא עזב.
תמונהתמונה

talg
אוהד שרוף
אוהד שרוף
יצירת קשר:

Re: "אם חיפה תמשיך להתנהל ככה, היא לא תגיע לכלום"

הודעהעל ידי talg » 12 אפריל 2017, 12:26

אני מתחבר מאוד לדברים של מולסטיין. שחר מנהל את הקבוצה בהיסטריה וחוסר סבלנות של ילד.
אין דרך, אסטרטגיה או חזון. אין כלום. רק שיווק מעולה שמצליח לעבוד בעיניים על כולנו ולהביא 18,000 מנויים.

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 12 אפריל 2017, 19:30

לאט לאט האוהדים מתחילים להבין שהדג מסריח מהראש.
אני בדרך כלל לא אומר "אמרתי לכם", אבל הפעם זה מתבקש.
מערכת רקובה. לפרמט ולהתקין מחדש.
שחר בנה, שחר הרס. יהי זכר המועדון מבורך.

סמל אישי של המשתמש
ירוק 9
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי ירוק 9 » 14 אפריל 2017, 15:36

"חיפה צריכה לשים את הדגש על הישראלים ולצרף 4 שחקנים מנוסים שמתאימים להיאבק על האליפות. הסגל הקיים של הישראלים והזרים בתוספת אותו חיזוק, יכול להוביל את הקבוצה להישגים, רק אם יתנו זמן לתהליך לעבוד בלי לחץ". ,

בלי סגל שחקנים איכותי וטוב אין לנו מה לחפש בליגה במיוחד בהגנה אין לנו מגינים טובים ומרכז מגרש , הבסיס של הקבוצה הוא קודם כול הגנה ומרכז מגרש , התקפה שלנו היא לא הבעיה , הפערים בנינו לליגה גדולים ,איכות המשחק שלנו , אנחנו לא קרובים לקבוצת כדורגל מקצוענית , היה קשה לתקן את מה שקורה פה , חייבים לשפר את איכות הסגל 3-4 שחקנים כמו שעשתה ב"ש לפני 3 שנים שהביאה את בוזגלו וברדה ודי הצליחה עם הזרים (בתקציב דומה ) , לנו יש נוער מוכשר , פלוס 3 זרים ובסיס ישראלי טוב , אבל שוב יגיע הקיץ יזרקו כל השמות , ואז שוב תקציב תקציב ואז שוב מהפכה ביונואר .. ולא לזרוק סיסמאות של אליפות לאוויר
תעשו סוף למדליפים

ירוק 40 שנה
אלוף ליגת הניחושים 2015/16

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 29 אפריל 2017, 10:13

קבוצת הנוער זכתה, שוב, באליפות :perah: :trophy2:
אני ממליץ לכל האוהדים להגיע למגרשי אבי רן ולחגוג, כי אלה האליפויות היחידות שהמועדון שלנו יראה בשנים הקרובות.

ירוק 40 שנה

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 05 מאי 2017, 12:14

תרשו לי לצטט משהו מאתר שאותו אנחנו לא אוהבים, לגבי מה שנאמר אתמול אצל הצהבת:
"כבר שלוש עונות שהם משחקים\מתאמנים במשך 50 שבועות. לא היו לנו פגרות. בין אם זה הנבחרת, או העובדה שהתחלנו מוקדמות באירופה בשלב מוקדם מדי, הגוף האנושי לא יכול לסבול מעמסה כזאת. זה שבקושי היו פציעות תוך כדי העונה, זה לזכות מאמני הכושר חואן טוריחו ויוסי זיגדון, ולזכות הצוות הרפואי והפיזיותרפיסט נמרוד מאהלר, הם עושים פה נסים."
והם עוד מתלוננים שהסגל שלהם לא עמוק מספיק...
אז אם יכריזו בכותרות על מינוי מנהל מקצועי אצלנו, או יביאו איזה רכש "נוצץ" כזה או אחר, תבינו שעד שלא ישנו מהבסיס את התשתיות המקצועיות במועדון הכדורגל מכבי גריאטריה הונדה חיפה, לא נראה משהו שונה ממה שראינו בשש השנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 06 מאי 2017, 14:19

ירוק 40 שנה כתב:תרשו לי לצטט משהו מאתר שאותו אנחנו לא אוהבים, לגבי מה שנאמר אתמול אצל הצהבת:
"כבר שלוש עונות שהם משחקים\מתאמנים במשך 50 שבועות. לא היו לנו פגרות. בין אם זה הנבחרת, או העובדה שהתחלנו מוקדמות באירופה בשלב מוקדם מדי, הגוף האנושי לא יכול לסבול מעמסה כזאת. זה שבקושי היו פציעות תוך כדי העונה, זה לזכות מאמני הכושר חואן טוריחו ויוסי זיגדון, ולזכות הצוות הרפואי והפיזיותרפיסט נמרוד מאהלר, הם עושים פה נסים."
והם עוד מתלוננים שהסגל שלהם לא עמוק מספיק...
אז אם יכריזו בכותרות על מינוי מנהל מקצועי אצלנו, או יביאו איזה רכש "נוצץ" כזה או אחר, תבינו שעד שלא ישנו מהבסיס את התשתיות המקצועיות במועדון הכדורגל מכבי גריאטריה הונדה חיפה, לא נראה משהו שונה ממה שראינו בשש השנים האחרונות.

:like:

סמל אישי של המשתמש
The A-Team
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי The A-Team » 09 מאי 2017, 14:01

אני אומר את זה בצורה הכי פשוטה. אם שחר נשאר מכבי חיפה בעונה-שתיים הקרובות אנחנו מבלים בפליאוף התחתון ועוד 3-4 שנים אנחנו נגיע לליגה הלאומית
התאריך 16.5.2017 במידה ויעקב שחר נשאר תוך 3-5 שנים אנחנו מבלים בליגה לאומית

סמל אישי של המשתמש
The A-Team
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי The A-Team » 09 מאי 2017, 14:08

דרך אגב ראיתם את אוראל דגני? מי אמר שהוא כמו ילדה קטנה?! לקח ל-5 יסמניקים הרבה זמן להשתלט עליו, נהיה אריה פתאום
אני אומר את זה בצורה הכי פשוטה. אם שחר נשאר מכבי חיפה בעונה-שתיים הקרובות אנחנו מבלים בפליאוף התחתון ועוד 3-4 שנים אנחנו נגיע לליגה הלאומית
התאריך 16.5.2017 במידה ויעקב שחר נשאר תוך 3-5 שנים אנחנו מבלים בליגה לאומית

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 09 מאי 2017, 19:22

The A-Team כתב:דרך אגב ראיתם את אוראל דגני? מי אמר שהוא כמו ילדה קטנה?! לקח ל-5 יסמניקים הרבה זמן להשתלט עליו, נהיה אריה פתאום

הוא עדיין לא יודע להגן :clever:

ירוק 40 שנה

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 13 מאי 2017, 17:36

יש שני עיתונאי ספורט אמיתיים בישראל שעוסקים בספורט עצמו בראיה מקצוענית, ולא עוסקים ברכילות או ניהול מועדונים, ואין הכוונה לבן דור או הללי...
הכוונה לקופר ודסקל
להלן טור ניתוח של דסקל על מכבי חיפה:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 751&type=3
כל מילה בסלע !
והדברים זועקים לשמיים, בעיקר לנוכח ההוכחה לדברים הכתובים שם: התוצאות, "ההישגים" רמת הכדורגל של מועדון כדורגל מכבי הונדה חיפה בשש השנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 13 מאי 2017, 18:10

חלק מהדברים שדסקל כותב הם נכונים מאוד, במיוחד על הכושר הגופני, התקשורת, המנטליות, הלחץ וחוסר הסבלנות. ובמיוחד על לוזון.
בטח לא שמתם לב אבל באחת התגובות שם מישהו כתב:
"...אני בקורס מאמנים מטעם וינגייט ודרור שמשון הרצה לנו איך הפועל באר שבע מתנהלת מבחינת כושר גופני . הוא הראה לנו מצגת שמציגה שאין מטר באימון או במשחק ששחקן עובר בלי שהם( הצוות המקצועי) יודע מזה והכל מדוד ומסודר . מטעם הקורס ביקרנו גם בכפר גלים ודברנו עם גיא לוזון ששאלנו אותו אם הוא משתמש בכל הטכנולוגיות החדשות והאם הוא עובד איתם הוא אמר שהוא לא צריך את זה והוא פשוט "מרגיש את השחקנים" .. פרמיטיב כבר אמרתי"

זה תמצית ההבדל בין מועדון שנמצא במאה ה-21 למועדון שנמצא במאה ה-20.

ירוק 40 שנה

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 13 מאי 2017, 19:45

hezildo כתב:חלק מהדברים שדסקל כותב הם נכונים מאוד, במיוחד על הכושר הגופני, התקשורת, המנטליות, הלחץ וחוסר הסבלנות. ובמיוחד על לוזון.
"...אני בקורס מאמנים מטעם וינגייט ודרור שמשון הרצה לנו איך הפועל באר שבע מתנהלת מבחינת כושר גופני . הוא הראה לנו מצגת שמציגה שאין מטר באימון או במשחק ששחקן עובר בלי שהם( הצוות המקצועי) יודע מזה והכל מדוד ומסודר . מטעם הקורס ביקרנו גם בכפר גלים ודברנו עם גיא לוזון ששאלנו אותו אם הוא משתמש בכל הטכנולוגיות החדשות והאם הוא עובד איתם הוא אמר שהוא לא צריך את זה והוא פשוט "מרגיש את השחקנים" .. פרמיטיב כבר אמרתי"

לכאורה, קשה להאמין לתגובה הזאת, או לסיפור על המורה לספורט שלא הגענו איתו להבנות. אבל אז עוברים על ההרכב שעלה היום, משחזרים את רשימות הפצועים האינסופיות שלנו בשש השנים האחרונות, ובוחנים את היכולת הגופנית של שחקני מכבי חיפה - ומגיעים למסקנה שהכל כנראה אמת.

סמל אישי של המשתמש
ירוק 9
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי ירוק 9 » 13 מאי 2017, 22:47

ירוק 40 שנה כתב:
hezildo כתב:חלק מהדברים שדסקל כותב הם נכונים מאוד, במיוחד על הכושר הגופני, התקשורת, המנטליות, הלחץ וחוסר הסבלנות. ובמיוחד על לוזון.

לכאורה, קשה להאמין לתגובה הזאת, או לסיפור על המורה לספורט שלא הגענו איתו להבנות. אבל אז עוברים על ההרכב שעלה היום, משחזרים את רשימות הפצועים האינסופיות שלנו בשש השנים האחרונות, ובוחנים את היכולת הגופנית של שחקני מכבי חיפה - ומגיעים למסקנה שהכל כנראה אמת.

עצוב מורה לספורט :shock1: ,פשוט מאוד מועדון חובבני , שהגיע לשפל המדרגה , אחרי התמונות היום , אנחנו הקבוצה הבאה שניאבק על הישרדות ,
אם לא היה פה שינוי אמיתי ומקצועי .
15 הפסדים בעונה קבוצה .
34 שערי זכות .
כבר יש אדישות בקהל וחוסר אמונה שמשהו ישתנה כבר 6 שנים זה יותר מידי , עצוב איך שחר מאיש כדורגל למופת לא מבין שבגישה שלו חייבת להשתנות ,
תעשו סוף למדליפים

talg
אוהד שרוף
אוהד שרוף
יצירת קשר:

הודעהעל ידי talg » 14 מאי 2017, 14:42

ירוק 40 שנה כתב:יש שני עיתונאי ספורט אמיתיים בישראל שעוסקים בספורט עצמו בראיה מקצוענית, ולא עוסקים ברכילות או ניהול מועדונים, ואין הכוונה לבן דור או הללי...
הכוונה לקופר ודסקל
להלן טור ניתוח של דסקל על מכבי חיפה:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 751&type=3
כל מילה בסלע !
והדברים זועקים לשמיים, בעיקר לנוכח ההוכחה לדברים הכתובים שם: התוצאות, "ההישגים" רמת הכדורגל של מועדון כדורגל מכבי הונדה חיפה בשש השנים האחרונות.

הכל נכון. פשוט מייאש ההתנהלות השערורייתית של מכבי חיפה.
כל כך מצער הפיטורים של מולסטיין וזה שלא נתנו לקרלסון לעבוד כמו שהוא יודע.
אני לא רואה תקווה לשיפור בעתיד הנראה לעין.

סמל אישי של המשתמש
אלוהים לובש 20
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי אלוהים לובש 20 » 14 מאי 2017, 20:32

שחר לדעתי יבין את הנזק שהוא עושה רק כשקהל שלם יצעק במהלך משחקים "שחר הביתה". עזבו חרם מנויים, זה לא יעזור. מה שצריך זה למחות נגדו במהלך משחקים, זה הכי יפגע בו.

talg
אוהד שרוף
אוהד שרוף
יצירת קשר:

הודעהעל ידי talg » 15 מאי 2017, 14:52

אלוהים לובש 20 כתב:שחר לדעתי יבין את הנזק שהוא עושה רק כשקהל שלם יצעק במהלך משחקים "שחר הביתה". עזבו חרם מנויים, זה לא יעזור. מה שצריך זה למחות נגדו במהלך משחקים, זה הכי יפגע בו.

העניין הוא שאני לא רוצה שהוא יילך (באמת לא ברור מה יכול לקרות אם הוא ילך), אלא רק שישנה את דרך הניהול המקצועי. יביא מנהל מקצועי חזק וסמכותי שינהל ויחליט.

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 15 מאי 2017, 19:41

talg כתב:
אלוהים לובש 20 כתב:שחר לדעתי יבין את הנזק שהוא עושה רק כשקהל שלם יצעק במהלך משחקים "שחר הביתה". עזבו חרם מנויים, זה לא יעזור. מה שצריך זה למחות נגדו במהלך משחקים, זה הכי יפגע בו.

העניין הוא שאני לא רוצה שהוא יילך (באמת לא ברור מה יכול לקרות אם הוא ילך), אלא רק שישנה את דרך הניהול המקצועי. יביא מנהל מקצועי חזק וסמכותי שינהל ויחליט.

הוא חייב ללכת, הגיע כבר הזמן שתבינו את זה. הוא לא ישתנה בגיל 76.
בכל מקרה בגלל הגיל שלו עוד כמה שנים הוא יפרוש, אז למה לחכות עם זה? שהוא יהרוס אותנו יותר?

ואני לא דואג לגבי מה שיקרה אחריו, אני בטוח שיבוא רוכש ראוי.

חזור אל “פורום מכבי חיפה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Yahoo [Bot] ו־ 3 אורחים