מצבה או דף חדש?

פורום האוהדים של מכבי חיפה בכדורגל - כל האירועים, כל החדשות, כל הדעות.
סמל אישי של המשתמש
DefeNDER
אוהד שרוף
אוהד שרוף

מצבה או דף חדש?

הודעהעל ידי DefeNDER » 16 מאי 2017, 09:24

אני חושב שמכבי חיפה של ה-3,4 שנים אחרונות התחרתה אך ורק בעצמה.והכוונה היא לכך שהיא העמידה לעצמה בכל עונה כל עונה רף יותר נמוך של שפל ניהולי ומקצועי,ועל הדרך הוכיחה כמה אפשר גם לקבוע שיאים כמעט בלתי מציאותיים שחשבנו שאפילו קבוצות עלובות יותר לא מסוגלות לקבוע(כמו:לא לבעוט לשער מחצית שלמה).

אם הייתי דן על זה עם עוד מישהו אז מן הסתם השאלה שהייתה עולה הייתה:"כמה אפשר לרדת נמוך יותר מזה?"...ואז ינקעלה שחר היה מחייך ואומר:"חכה חכה ותראה איזה קנון אנחנו מכינים לכם בעונה הבאה".בקיצור,אם למדנו משהו ממכבי חיפה זה שהיא תמיד יכולה להיות עלובה יותר.
קודם כל-האם מכבי חיפה יכולה לחזור לקחת אליפות ולבנות קבוצה חזקה? כן.בתוך עונה?לא.בפירוש לא.וזה מה שמונע ממנה לרוץ לאליפות.
הלקח הראשון והכי חשוב של מכבי חיפה חייב להיות זה של שנת 99/00 עונת אלי כהן:לבנות את השלד הכי חזק והכי כישרוני שיוכל להתחרות בעתיד.ובההווה יוכל להתמודד על 2-3.במחשבה שבעונות לאחר מכן ידרוס את הליגה.
מכבי חיפה פשוט לא תשיג כלום כל עוד היא נמצאת בתהליך מתמיד של בנייה מחדש(איך שלא תסתכלו על זה).

שנית כל-אם שחר,וכל היס-מנים שלו שהלכו כמו זומבים אחריו למדו משהו אחרי השנים של אלישע ורוני לוי זה דבר אחד:הבוס לא תמיד צודק.
שחר לקח תארים והביא את הקבוצה למעמד אבל רוקן אותה מכל נכס אפשרי שלה.הוא לא חתר בכלל לבסס קבוצה שתיבה על עוד עמוד שידרה חזק ומידי עונה תשחרר שחקן או שניים,הוא פשוט ביסס אסטרטגיה "טביבית" לשחרר ומהר כמה שיותר מתוך הנחה שהליגה תשטח תחת הרגליים של חיפה הירוקה.
אם מביטים על מכבי ת"א והפועל ב"ש שמתאבדות על שחקני השלד שהביאו להם את התארים(זהבי,בן חיים,וואקאמה,ויטור,שהר) אולי זה נראה מגוכך לעיתים.אבל בואו נחשוב לרגע,כמה זה מגוכך?
אפילו אם מכבי חיפה היתה משקיעה חוזה של 800 אלף יורו לשחקן שהוא מנייה בטוחה כמו חמד,כיאל או מסיללה כמה כסף היה נחסך על מגנים חלוצים וקשרים?
הכסף ששחר קיבל עבור העברות לא היה שווה אפילו רבע ממע שהושקע חזרה בשחקנים שהיו כשלון מוחלט בעמדות בלם(מה עם חוזה גבוהה לטשיירה).
כשמדברים על תהליך,או על כישלון ניהולי פה קבור הכלב:מדובר על כישלון ברמת התיפסה של שחר שעדיין נמצא שנות השמונים,שכל הצעה חייבים לקבל.שכל הצעה מזילים עלייה ריר ורצים למכור לפני שעוצרים וחושבים:"רגע,מבחינת עלות והחזר...כמה יעלה לי להחזיר את ההשקעה הזאת".
בקבוצות גדולות באמת,שמנוהלות היטב(וזה לא חייב להיות ברצלונה) לא משחררים בטווח של שנתיים-שלוש שורה של שחקנים שהם השלד של המועדון עד שבנית לפחות תחליף ראוי של עוד חמישה שישה.זה לא עניין של דעה,זאת עובדה:לא תמצא תחליף לא יהיה מי שיוביל.וזה מה שהוביל לשחיקה העצומה של מכבי חיפה.ובסוף להתרסקות.
אתה לא יכול לקלף לקבוצה את הצורה עונה אחרי עונה ולצפות שהיא תגדל באורח פלא ידיים,גוף,וראש.
כן נכון,המאמן,מאמן הכושר,השחקנים ואפילו קהל כפוי טובה בהתחלה,אבל אלו סימפטום.סלחו לי:סימפטום!!! הכישלון,הסיבה היא אך ורק שראש המועדון והמנכ"ל שלו לקחו החלטות שהובילו אותו לאן שהוא.זהו.

מבחינתי יש שני תסריטים:או שבאמת תיבנה קבוצה מוכשרת לאליפות עם ציפיות ריאליות למקום שלישי או שני.לא יותר.אבל המאמן חייב להיות זר או מאמן מאוד בכיר ולא לוזון.
מבחינה ריאלית-אני לא רואה את זה קורה.אני רואה 70% אחוזה עונה גארבאג'.או מה שנאמר:"מכבי חיפה זה 9 נקודות בטוחות".
הלוואי,באמת הלוואי,שיגיע מאמן זר,או מאמן ישראלי דמות גרנט,גוטמן או גיא לוי להתחיל תהליך יסודי ובלי כל הפוזות של לוזון.מספיק עם כל המשחקים והשטויות.
ויותר מזה-צריך להכיר במציאות שקבוצת הנוער שלנו מייצרת שחקנים טובים להשאלה קודם.אח"כ נראה מה הם שווים.מספיק עם הניסוי המבזה הזה על הגב של הבוגרת והמנויים של לזרוק שחקנים לדשא ולראות אותם מעיפים כדור ליציע.
רובם לא מסוגלים לעמוד בלחץ או לשחק טקטיקה נכונה.הילדים האלה צריכים ללמוד להתכשל בקבוצה קטנה ולתת לכישרון שלהם לפרוץ אחרי שיצמחו להם קצת שיערות בשפם.

ירוק 40 שנה
אלוף ליגת הניחושים 2015/16

Re: מצבה או דף חדש?

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 16 מאי 2017, 11:32

יש המון ניתוחים ונסיונות להבין איך מכבי חיפה הגיעה להיכן שהגיעה.
בשורה התחתונה, יש מספרים: שש שנים של הישגים עלובים, רמת כדורגל מחפירה, ושריפה של עשרות רבות של מליוני שקלים על בובלים, מתחזים ופלופים. ובנוסף, אסור להסתכל על בעיות כביכול משניות בזלזול. למשל, "מערך הכושר" אצלנו הוא לא פחות מביזיון מוחלט שמתאים אולי לליגת חובבים, ויש לו חלק חשוב ברמת הכדורגל העלובה של מכבי חיפה.
כל אלה הם מרכיבים בנקודה המרכזית שעליה הצבעת: טעויות קשות בשיקול דעתם של המחליטים במועדון.
ולצערי, אני לא רואה את האור בקצה המנהרה. להיפך, היא שחורה מתמיד. גם בגלל מה שמסתמן כבניה לקויה (כרגיל) של הסגל, גם בגלל "אנשי המקצוע" שאמורים להוביל את המועדון (לאן ?), וגם בגלל שהמתחולל במועדון בשנים האחרונות חלחל ליסודות ודפק אותם. למשל: בניית סגל לקויה במשך שנים גורמת לכך שלקראת העונה הבאה אין פתרונות למספר עמדות, וכנראה גם לא יהיו עקב הדלות בשוק השחקנים.
אתה צודק לדעתי בגישה אותה המועדון צריך לנקוט בראיה לעתיד. אני רק לא רואה שם מישהו שמסוגל להטוות דרך נכונה.

סמל אישי של המשתמש
The A-Team
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי The A-Team » 16 מאי 2017, 11:36

אני אומר את זה בצורה הכי פשוטה. אם שחר נשאר מכבי חיפה בעונה-שתיים הקרובות אנחנו מבלים בפליאוף התחתון ועוד 3-4 שנים אנחנו נגיע לליגה הלאומית
זה פשוט אפקט דומינו שיגרום לקריסת המועדון.
נכון לעכשיו מכבי חיפה מנוהלת כמו הפועל ת"א רק שבזכות כיסים עמוקים הקבוצה לא קורסת. אני בטוח במיליון אחוז שהרבה סוכני שחקנים ואנשים בעלי אינטרסים כספיים בוחשים בקבוצה.
עכשיו התאריך 16.5.2017 במידה ויעקב שחר תוך 3-5 שנים אנחנו מבלים בליגה לאומית
אני אומר את זה בצורה הכי פשוטה. אם שחר נשאר מכבי חיפה בעונה-שתיים הקרובות אנחנו מבלים בפליאוף התחתון ועוד 3-4 שנים אנחנו נגיע לליגה הלאומית
התאריך 16.5.2017 במידה ויעקב שחר נשאר תוך 3-5 שנים אנחנו מבלים בליגה לאומית

ירוק 40 שנה

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 16 מאי 2017, 11:38

וצעדים כמו הדבר הזה:
http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/878/ ... 659&loc=37
רק ממחישים את זה יותר. זה משהו בסגנון של "בוא נזרוק לאוהדים, ובמיוחד לקופים, עצם בזה שניתן תפקיד ליניב קטן במערכת"
צעד כזה רק מצביע על ייאוש וחוסר יכולת לנסות ולשנות תהליכים יסודיים במועדון. עכשיו ישרפו עוד איזה 100-200,000 $ על "תפקיד לקטן" במקום להשקיע את הכסף במאמן איכותי או בשחקנים שבאמת יעשו שינוי.

סמל אישי של המשתמש
The A-Team
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי The A-Team » 16 מאי 2017, 12:01

ירוק 40 שנה כתב:וצעדים כמו הדבר הזה:
רק ממחישים את זה יותר. זה משהו בסגנון של "בוא נזרוק לאוהדים, ובמיוחד לקופים, עצם בזה שניתן תפקיד ליניב קטן במערכת"
צעד כזה רק מצביע על ייאוש וחוסר יכולת לנסות ולשנות תהליכים יסודיים במועדון. עכשיו ישרפו עוד איזה 100-200,000 $ על "תפקיד לקטן" במקום להשקיע את הכסף במאמן איכותי או בשחקנים שבאמת יעשו שינוי.

כי ככה במכבי חיפה מפיקים לקחים. יש ביקורת? נארגן לו משהו העיקר שיסתום את הפה. רק הם לא מבינים שככה כל האינטרסנטים קופצים להעביר ביקורת....
כאלו חדלי אישים
התאריך 16.5.2017 במידה ויעקב שחר נשאר תוך 3-5 שנים אנחנו מבלים בליגה לאומית

סמל אישי של המשתמש
DefeNDER
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי DefeNDER » 16 מאי 2017, 13:19

ירוק 40 שנה כתב:וצעדים כמו הדבר הזה:

נו מה...שחר ידוע בחלטורות שהוא עושה על השכל של 70% מהקהל.
ויסלחו רוב האוהדים הבאמת נהדרים ונאמנים שלנו,אבל רובם בורים מוחלטים כשזה נוגע לפן המקצועי,מאחר והם מעורפלים מרוב אינטואיציות שמונעות מרגש ואין להן שום קשר לכדורגל,כמו:"גיא לוזון יגרום לשחקנים לרוץ,ויכניס להם מוטיבציה הוא טוב עם צעירים"....או יותר גרוע:"בוא נביא את יובל נעים"...."בוא נעלה 11 שחקני נוער שמחוייבים למועדון"...כל מיני פתגמי זבל ריקים מתוכן סגנון דוד ביטן והיועץ טאטיקה שנועדו לפנות למחנה הכי נמוך אבל בעולם האמיתי לא תופסים כלום.
המשפטים האלה והדחיפה האמוציונאלית הזאת של הקהל להשיג את מה שהיום,את מה שצהוב-נועדה אך ורק כדי לפנטז מהיום למחר.כי בתכלס כולם יודעים איך זה מסתיים.ולמה לא?!...למה לא לפנטז על סמך חלטורות,הרי כל עונה אנחנו אוהבים.אז למה לא להרביץ גם איזה גימיק ולפנות מקום לרון קופמן כמאמן ופרימו כמנג'ר.רק לכיף.
שחר יודע בדיוק מה נדרש כדי לבנות קבוצה חזקה אבל הוא באמת הולך בדרך הקלה.לא משום שנכפה עליו,משום שהוא בוחר ללכת בה.תמיד נוח להיות בינוני,לוזר,זנב לאריות,חסר ציפיות,משעמם.זה נוח...
יש לי גם מילה לזה:אוכלי חינם.בטלנים.
וזה מה שהמועדון הזה.מועדון של בטלנים ואוכלי חינם. ולי לא מזיז ששחר משקיע כסף.גם אני השקעתי טון של כסף במנוי.והרבה עוד כמוני.אנשים שמתפרנסים ממקצוע ומכדורגל ומתנהגים כמו בטלנים שיעזבו.שלא יביישו את המועדון הזה ולא מזיז לי כמו כסף הם משקיעים.נמאס מהבושה.

סמל אישי של המשתמש
אלוהים לובש 20
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי אלוהים לובש 20 » 16 מאי 2017, 17:45

הם לא רוצים להבין. הם מביאים את עטר ודםארי אבל שמים את לביא ובריק בהרכב. כאילו כדי לרצות את הנוער, כאילו כדי להגיד שכן הם משתפים צעירים אבל רצים לאליפות.

ברור שזה מה שהם יעשו בעונה הבאה, יביאו 2 זרים כאילו "תותחים", וישחקו עם קינן, בריק וגורפינקל מאחור. זה בדיחה לא מצחיקה.

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 16 מאי 2017, 19:32

אין חדש תחת השמש.
אנחנו בדיוק במצב שמכבי ת"א היתה בו תחת לוני.
כל עוד שחר נשאר במועדון לא ישתנה כלום.
מערכת רקובה. לפרמט ולהתקין מחדש.
שחר בנה, שחר הרס. יהי זכר המועדון מבורך.

סמל אישי של המשתמש
גרינגו
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם

הודעהעל ידי גרינגו » 16 מאי 2017, 19:51

אחרי שש עונות עקרות כולם כבר יודעים איפה הבעיות של הקבוצה ולא מדובר במשהו נקודתי כמו מאמן או שחקן.
עפ"י המהלכים שיעשו או לא יעשו בקיץ אפשר יהיה לבחון אם גם מי שחר הבין מה הבעיות או שהוא שוב מתכוון להביא ברווז לירות לו ברגל ואז להתפלא שהוא צולע.
התקפה מנצחת משחקים הגנה זוכה באליפויות

סמל אישי של המשתמש
DefeNDER
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי DefeNDER » 17 מאי 2017, 09:27

הייתי בטוח בזמנו ששכטר שחקן מצויין וגם היום אני בטוח,ועובדתית יש שחקנים שפשוט לא מסוגלים לתפקד במערכת כל כך רעועה.כנ"ל לגבי דמארי ועטר שנתנו כמה משחקים טובים ואז התדרדרו לשפל העלוב של שאר הקבוצה.
אי אפשר לצפות ש-5 שחקנים טובים,יחברו לעוד איזה 20 אפסים וירימו את הרמה למצב שאנחנו מתחרים על כל התארים עאלק...
גם על מקום באירופה לא מתחרים ככה.ככה לא חושבת שום קבוצה רצינית.זאת מדיניות מותוות של קבוצה קטנה.
כל קבוצה קטנה ללא יוצא מן הכלל מביאה כמה שחקנים שיסחבו את הזבל'ה...וזאת מכבי חיפה.

שחר עשה קריירה מלהתבכיין וללכלך על הקהל כל שנה ועכשיו כשמגיע הזמן לבנות קבוצה מ-1 עד 11 מתגלה הבלוף האמיתי.ולא ממש במקרה.מי שמופתע שכאילו נעשו או נעשים מאמצים עילאיים להעמיד קבוצה לאליפות ופתאום הכל קורס כנראה חי בבועה משל עצמו.
בן דוד זה בלם או מגן שיכול לשמור על וואקמה או בוזגלו?לביא זה הקשר שמעמידים מול אלברמן?עוואד זה החוד ההתקפי הבא שלנו?ואני יכול להמשיך ולדבר על רכישות הזויות כמו אלושי,לוויטה,סאן מנחם,מוגרבי ועוד שבאו פשוט עשו רק נזק...

מכבי חיפה לא מפסידה את האליפות בינואר וגם לא בנובמבר.היא מפסידה אותה כבר באוגוסט.כבר באוגוסט אנחנו יודעים שכמה שבועות לפני תחילת העונה אנחנו נביא עוד שני שחקנים כדי לסתום הסגל ואת הפה של האוהדים.וכרגיל איזה כמה פירורים שהם כוכבים לשעבר בשכר מפוצץ כדי להראות שכאילו יש השקעה בסגל נוצץ.
בשטח-סגל עמוק כבר לא בנו כמוני במועדון מעל 10 שנים.לא קרה כבר הרבה זמן שהיתה מלחמה על ההרכב ושיש דם בעיניים של השחקנים.שיש מלחמה אמיתית וטובה על ההרכב.וכשעולה שחקן מהספסל הוא שחקן שיכול לשמש שחקן 11 לכל דבר ועניין גם בנבחרת.כל הדיבורים האלה שלמכבי חיפה יש שני סגלים הם בלבולי מוח.יש לה שני סגלים לקבוצות בינוניות אבל לא לקבוצת צמרת.ולגבי מאמנים אין ולא היה לה אף מאמן רציני מאז שום.

ירוק 40 שנה

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 17 מאי 2017, 10:14

DefeNDER כתב:הייתי בטוח בזמנו ששכטר שחקן מצויין וגם היום אני בטוח,ועובדתית יש שחקנים שפשוט לא מסוגלים לתפקד במערכת כל כך רעועה.כנ"ל לגבי דמארי ועטר שנתנו כמה משחקים טובים ואז התדרדרו לשפל העלוב של שאר הקבוצה.
אי אפשר לצפות ש-5 שחקנים טובים,יחברו לעוד איזה 20 אפסים וירימו את הרמה למצב שאנחנו מתחרים על כל התארים עאלק...
גם על מקום באירופה לא מתחרים ככה.ככה לא חושבת שום קבוצה רצינית.זאת מדיניות מותוות של קבוצה קטנה.
כל קבוצה קטנה ללא יוצא מן הכלל מביאה כמה שחקנים שיסחבו את הזבל'ה...וזאת מכבי חיפה.

שחר עשה קריירה מלהתבכיין וללכלך על הקהל כל שנה ועכשיו כשמגיע הזמן לבנות קבוצה מ-1 עד 11 מתגלה הבלוף האמיתי.ולא ממש במקרה.מי שמופתע שכאילו נעשו או נעשים מאמצים עילאיים להעמיד קבוצה לאליפות ופתאום הכל קורס כנראה חי בבועה משל עצמו.
בן דוד זה בלם או מגן שיכול לשמור על וואקמה או בוזגלו?לביא זה הקשר שמעמידים מול אלברמן?עוואד זה החוד ההתקפי הבא שלנו?ואני יכול להמשיך ולדבר על רכישות הזויות כמו אלושי,לוויטה,סאן מנחם,מוגרבי ועוד שבאו פשוט עשו רק נזק...

מכבי חיפה לא מפסידה את האליפות בינואר וגם לא בנובמבר.היא מפסידה אותה כבר באוגוסט.כבר באוגוסט אנחנו יודעים שכמה שבועות לפני תחילת העונה אנחנו נביא עוד שני שחקנים כדי לסתום הסגל ואת הפה של האוהדים.וכרגיל איזה כמה פירורים שהם כוכבים לשעבר בשכר מפוצץ כדי להראות שכאילו יש השקעה בסגל נוצץ.
בשטח-סגל עמוק כבר לא בנו כמוני במועדון מעל 10 שנים.לא קרה כבר הרבה זמן שהיתה מלחמה על ההרכב ושיש דם בעיניים של השחקנים.שיש מלחמה אמיתית וטובה על ההרכב.וכשעולה שחקן מהספסל הוא שחקן שיכול לשמש שחקן 11 לכל דבר ועניין גם בנבחרת.כל הדיבורים האלה שלמכבי חיפה יש שני סגלים הם בלבולי מוח.יש לה שני סגלים לקבוצות בינוניות אבל לא לקבוצת צמרת.ולגבי מאמנים אין ולא היה לה אף מאמן רציני מאז שום.

יש לך רק טעות אחת: את האליפות אנחנו לא מפסידים באוגוסט, אלא הרבה לפני כן.
כבר בימים אלה כאשר יש השהייה לא ברורה במינוי מנהל מקצועי, כאשר דברים לגבי הצוות המקצועי נסגרים עוד לפני שהוא מגיע, כאשר אין שחקנים איכותיים פנויים בשוק, כאשר קבוצות כמו מכבי תל אביב, באר שבע או בית"ר כבר סוגרות עם מעט השחקנים הפנויים, אנחנו כבר בפיגור ביחס לעונה הבאה. וזה עוד מבלי להתייחס לעובדה שהברדק חוגג במועדון, אין אסטרטגיה ברורה לשנים הבאות והניכור בין המועדון לאוהדים רק הולך ומתרחב.

סמל אישי של המשתמש
אלוהים לובש 20
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי אלוהים לובש 20 » 17 מאי 2017, 19:08

לא עושים פה בניית קבוצה בצורה נכונה. לפני כמה שנים העיפו באמת הרבה שחקנים (תמיר כהן, בוליאט, שראנוב ועוד כמה). זה היה ניקוי לא רע למי שזוכר, מהיסוד יחסית. אבל הביאו את בניון ואת האפריקאי ההוא מהליגה הגרמנית השביעית, ודפקו הכל.

אחרי זה מה עשו? השאירו חצי סגל, והחליפו חצי סגל. ושוב פעם השאירו חצי סגל והחליפו חצי.

עכשיו כבר יותר חכמים. מחליפים רק את הזרים בזרים אחרים ומעלים שחקן נוער או שניים.

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 17 מאי 2017, 20:17

אין כאן שום חשיבה ושום דרך.
כל שנה מחליפים חצי סגל ומאמן ומביאים במקומם זבל אחר. גם מעט השחקנים הטובים שכן יש אצלנו
יורדים ברמה ולא מסוגלים לתפקד בכל הברדק שיש כאן.

צריך להכריז על שתי עונות בנייה גם כדי להוריד לחץ וציפיות, וגם בגלל שבמצב השוק הנוכחי אי אפשר
בקיץ אחד לבנות קבוצה חזקה.

ברור לכולם שזה לא יקרה כי חייבים למכור מנויים...

gargy
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי gargy » 18 מאי 2017, 10:41

..

talg
אוהד שרוף
אוהד שרוף
יצירת קשר:

הודעהעל ידי talg » 18 מאי 2017, 15:58

דבר אחד ברור - שחר ממשיך לעבוד על כל האוהדים בעיניים ושום דבר חדש אין כאן.

ירוק 40 שנה

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 18 מאי 2017, 17:53

סליחה שאני אומר את זה, אבל לא באמת מאמין ששחר מנסה לעבוד על האוהדים, או להונות אותם כדי למכור להם מנויים.
תוך תהליך "ההונאה" הזה הוא שורף כמויות כסף גדולות, את התדמית שלו, ואת המוניטין של מפעל חייו.

אני חושש שהאמת הרבה יותר חמורה: אין לו מושג מה לעשות.

ואת זה לא רק האוהדים רואים:
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 42720.html
גם הכתבים (חוץ מכתב החצר דורון בן דור) כבר מבינים שזה לא עניין של מאמן או מנהל מקצועי כזה או אחר.

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 18 מאי 2017, 20:31

ירוק 40 שנה כתב:סליחה שאני אומר את זה, אבל לא באמת מאמין ששחר מנסה לעבוד על האוהדים, או להונות אותם כדי למכור להם מנויים.
תוך תהליך "ההונאה" הזה הוא שורף כמויות כסף גדולות, את התדמית שלו, ואת המוניטין של מפעל חייו.

אני חושש שהאמת הרבה יותר חמורה: אין לו מושג מה לעשות.

ואת זה לא רק האוהדים רואים:
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 42720.html
גם הכתבים (חוץ מכתב החצר דורון בן דור) כבר מבינים שזה לא עניין של מאמן או מנהל מקצועי כזה או אחר.

כל הכתבה הזאת ואף לא מילת ביקורת אחת על הבוס...

חזור אל “פורום מכבי חיפה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Yahoo [Bot] ו־ 3 אורחים