סוגיית המנהל המקצועי

פורום האוהדים של מכבי חיפה בכדורגל - כל האירועים, כל החדשות, כל הדעות.
gargy
אוהד שרוף
אוהד שרוף

סוגיית המנהל המקצועי

הודעהעל ידי gargy » 18 מאי 2017, 10:44

למזלנו, המנהל המקצועי שרצו, רמון פלאנס, לא יגיע. המו"מ איתו התפוצץ כי החוצפן הזה אשכרה רצה להביא לצוות המקצועי אנשי מקצוע אמיתיים, ועוד בלי בושה דורש שאלו יהיו אנשים שהוא בוחר, ולא מוכן שינחיתו עליו את לוזון, אורי הראל ויניב קטן.
ברוך שפטרנו. עכשיו יגיע מנהל מקצועי בובה כמו שמועדון מקצועני צריך, ונוכל להמשיך להנות מלוזון ואורי הראל.

סמל אישי של המשתמש
DefeNDER
אוהד שרוף
אוהד שרוף

Re: סוגיית המנהל המקצועי

הודעהעל ידי DefeNDER » 18 מאי 2017, 11:58

אני באותה דעה בדיוק.
שום מנהל מקצועי רציני לא צריך לקבוע מי המגן הימני שיוחתם לפני שהוענה מתחילה,מי הסגל,לאן מכוונים גבוהה קודם ברכש-זרים או ישראלים(מה האסטרטגיה)...
ובטח ובטח שלא יעיז להתערב בפן המקצועי של המועדון.מנהל מקצועי לא קובע צוות.ולא משפיע על מחלקת הנוער.

ועכשיו ברצינות...
אתמול הבלוף נחשף שוב פעם.שחר הוכיח בפעם המי יודע כמה,כמה הוא באמת מוכן ללכת רחוק כדי להגשים חזון של מטרות ברות השגה לטווח הארוך.
מכבי חיפה כמועדון היום לא תגשים יותר שום מטרה שסופה הישג מאחר ואין שום ערך לדרך יותר.המועדון הזה הפך להיות "רמי לוי" של הכדורגל.אוהדים צריכים להיות מודעים לעובדה שהם נכנסים לקבל את המינימום של המינימום במחיר טוב,ומי שרוצה לוקסוסים או כל מיני פריוולגיות מוזמן לחפש...ובהרבה מקרים גם תקבלו סלמונלה.

נ.ב
ד"ש חם להנהלה המזד**** הזאת שגרמה לי לסוע יותר מחצי שנה למשחקים ולעשות שני מנויים.
בנימה אישית אני אומר כאן מה שבהרבה מקרים רציתי לומר לכל המלוקקים שעמדו מולי ביהלום-כל דקה שביליתי במשחק של מכבי חיפה היתה בזבוז מוחלט.רק חשבתי לעצמי מה אני עושה במקום העלוב הזה ולא נמצא עם הילדים שלי שחווים את השנה הראשונה בחיים שלהם.
כל שבוע-שבועיים למשך כמע 5 שעות של בזבוז זמן מוחלט.לראות חבורה של אפסים שפשוט לא מבינים ולא מעריכים לא רק את הכסף,אלא את ההקרבה והזמן שחלקנו בוחרים לוותר עליו מהמעט שיש לנו כדי לבוא ולראות מפח נפש אחרי מפח נפש.
אישית-בחיים אבל בחיים לא אחזור לעשות מנוי עד ששחר לא יעזוב את כס הנשיאות.
נשמע בומבסטי וכעוס אולי.אבל זאת המציאות. אבל עם נשיא המועדון לא שותף לאותה תשוקה ואהבה שהאוהדים שותפים לה על מנת לגרום למועדון להיות מה שהוא,ולהרעיל את השחקנים אז אולי שפשוט יפנה את המקום למי שכן מסוגל לבצע את התפקיד ויש לו את הדם.
בעבר היה דיברור על בכיינות וכפיות טובה של האוהדים כלפי שחר.
צריך כבר לומר בכל רם שכבר כמה עונות המצב הפוך נקודה.
לא הגיוני שבימים שהקהל היה "הילד הרע" כל העולם ואחותו התנפלו עלינו ועדיין אנשים קיבלו את זה בהכנעה.ואילו היום כשהמועדון שובר שיאים של עליבות,חוסר נאמנות,כפיות טובה וכל שפל אפשרי מי שנהנה מהספק זה עדיין שחר.
סליחה,אבל לא סולח.בעלים זה לא פרה קדושה.אם ברלוסקוני עזב.גם שחר יכול.

gargy
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי gargy » 18 מאי 2017, 13:28

DefeNDER כתב:אני באותה דעה בדיוק.
שום מנהל מקצועי רציני לא צריך לקבוע מי המגן הימני שיוחתם לפני שהוענה מתחילה,מי הסגל,לאן מכוונים גבוהה קודם ברכש-זרים או ישראלים(מה האסטרטגיה)...
ובטח ובטח שלא יעיז להתערב בפן המקצועי של המועדון.מנהל מקצועי לא קובע צוות.ולא משפיע על מחלקת הנוער.

ועכשיו ברצינות...
אתמול הבלוף נחשף שוב פעם.שחר הוכיח בפעם המי יודע כמה,כמה הוא באמת מוכן ללכת רחוק כדי להגשים חזון של מטרות ברות השגה לטווח הארוך.
מכבי חיפה כמועדון היום לא תגשים יותר שום מטרה שסופה הישג מאחר ואין שום ערך לדרך יותר.המועדון הזה הפך להיות "רמי לוי" של הכדורגל.אוהדים צריכים להיות מודעים לעובדה שהם נכנסים לקבל את המינימום של המינימום במחיר טוב,ומי שרוצה לוקסוסים או כל מיני פריוולגיות מוזמן לחפש...ובהרבה מקרים גם תקבלו סלמונלה.

נ.ב
ד"ש חם להנהלה המזד**** הזאת שגרמה לי לסוע יותר מחצי שנה למשחקים ולעשות שני מנויים.
בנימה אישית אני אומר כאן מה שבהרבה מקרים רציתי לומר לכל המלוקקים שעמדו מולי ביהלום-כל דקה שביליתי במשחק של מכבי חיפה היתה בזבוז מוחלט.רק חשבתי לעצמי מה אני עושה במקום העלוב הזה ולא נמצא עם הילדים שלי שחווים את השנה הראשונה בחיים שלהם.
כל שבוע-שבועיים למשך כמע 5 שעות של בזבוז זמן מוחלט.לראות חבורה של אפסים שפשוט לא מבינים ולא מעריכים לא רק את הכסף,אלא את ההקרבה והזמן שחלקנו בוחרים לוותר עליו מהמעט שיש לנו כדי לבוא ולראות מפח נפש אחרי מפח נפש.
אישית-בחיים אבל בחיים לא אחזור לעשות מנוי עד ששחר לא יעזוב את כס הנשיאות.
נשמע בומבסטי וכעוס אולי.אבל זאת המציאות. אבל עם נשיא המועדון לא שותף לאותה תשוקה ואהבה שהאוהדים שותפים לה על מנת לגרום למועדון להיות מה שהוא,ולהרעיל את השחקנים אז אולי שפשוט יפנה את המקום למי שכן מסוגל לבצע את התפקיד ויש לו את הדם.
בעבר היה דיברור על בכיינות וכפיות טובה של האוהדים כלפי שחר.
צריך כבר לומר בכל רם שכבר כמה עונות המצב הפוך נקודה.
לא הגיוני שבימים שהקהל היה "הילד הרע" כל העולם ואחותו התנפלו עלינו ועדיין אנשים קיבלו את זה בהכנעה.ואילו היום כשהמועדון שובר שיאים של עליבות,חוסר נאמנות,כפיות טובה וכל שפל אפשרי מי שנהנה מהספק זה עדיין שחר.
סליחה,אבל לא סולח.בעלים זה לא פרה קדושה.אם ברלוסקוני עזב.גם שחר יכול.

:like: :like: :like:

עד לא מזמן, שחר היה מנסה שלפחות למראית עין אנשים יחשבו שהוא עושה ומנסה.
עכשיו הוא כבר צוחק לקהל בפרצוף בלי שום בושה.

talg
אוהד שרוף
אוהד שרוף
יצירת קשר:

הודעהעל ידי talg » 18 מאי 2017, 15:54

מסכים.
עצוב ומייאש.

ירוק 40 שנה
אלוף ליגת הניחושים 2015/16

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 18 מאי 2017, 17:55

נו באמת,
איזה מנהל מקצועי רציני מסכים לבוא כשהסגל המקצועי כבר נבחר, רכש כבר נעשה, והניסיון מראה שמעמד "המנהל המקצועי" במכבי חיפה רחוק מאד מההגדרות המקובלות לתפקיד.

סמל אישי של המשתמש
גרינגו
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם

הודעהעל ידי גרינגו » 18 מאי 2017, 20:10

המועדון הזה משול לרכב שתקוע בבוץ והנהג ממשיך ללחוץ על דוושת הגז ולשקוע עמוק יותר.
ממשיך לבצע שוב ושוב את אותה פעולה ומצפה לתוצאה שונה.
התקפה מנצחת משחקים הגנה זוכה באליפויות

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 18 מאי 2017, 20:34

ירוק 40 שנה כתב:נו באמת,
איזה מנהל מקצועי רציני מסכים לבוא כשהסגל המקצועי כבר נבחר, רכש כבר נעשה, והניסיון מראה שמעמד "המנהל המקצועי" במכבי חיפה רחוק מאד מההגדרות המקובלות לתפקיד.

איזה? אחד שבא בקומבינה. נחש מי המליץ עליו לשחר?

אבי נמני.
מערכת רקובה. לפרמט ולהתקין מחדש.
שחר בנה, שחר הרס. יהי זכר המועדון מבורך.

סמל אישי של המשתמש
רון
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי רון » 18 מאי 2017, 22:12

אני חושב שאין למה להביא מנג׳ר, אם לוזון מודיע לשחקנים מי ממשיך ומי לא, מי חותם ומי לא - הסיפור נגמר.

השאלה כמה נזק נוסף יצליח לעשות הדגנרט הזה עד שיפטרונאותו בספטמבר.
תמונהתמונה

סמל אישי של המשתמש
DefeNDER
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי DefeNDER » 18 מאי 2017, 22:35

כל העולם יצחק עלינו כששחר יעזוב ויאמרו שעוד נתגעגע לימים של שחר,ושלא יהיה אחד כמוהו.
ולא רק שזה נכון,זאת האמת.נתגעגע לשחר.ויותר מזה:אני לא רוצה עוד אחד כמוהו.
שנים עוברות,וכמו ששחקנם משתבחים,פורעים שטרות ויודעים לפרוש בשיא כך גם בעלים יודעים תקופות של מורדות,שיאים וסוף לכל התהילה. ומכבי חיפה העניקה לשחר תהילה ענקית לא פחות ממה שהוא העניק לה.
אין טעם להביט באופן רטרוספקטיבי על דברים כאילו מדובר בערפד בן-אלמוות שמנהל את המועדון ולא יעזוב לעד.כי זה לא כך.
גם לוני הרציקוביץ,וגם דדש הביאו אליפויות וגביעים למועדונים שלהם.נכון לעידן שהם ניהלו ומימנו מה שהם השיגו היה יותר ממספיק כדי להתמודד בצמרת.אבל כשהגיע כשהניהול והכסף דרשו עוד קפיצת מדרגה ניהולית ופיננסית הם נשארו מאחור ומכבי חיפה זינקה לבד קדימה.

היום המציאות היא שמכבי חיפה מאחור כי אין לה שום כלי מקצועי או פיננסי להתמודד ב-4 הראשונות.
זה הזמן של שחר לומר פשוט שאם אכפת לו מהקבוצה לפנות את המקום לאיש עם ביצים שכן מסוגל לשים את הכסף והחזון איפה שאחרים מאמינים שאפשר להצליח.
צריך להפסיק לעקם את המציאות ולהמציא תירוצים על חוסר הישגיות או חוסר ריווחיות של הליגה,אירופה או מנהלת הליגה.אם לשחר לא משתלם להיות כאן שפשוט לא יעשה טובה לאף אחד.קבוצת תחתית כבר יש לנו.לא צריך אחת ששווה 80 מיליון.צריך קבוצת צמרת שמסוגלת להתנהל ולהביא עוד 20 מליון מהבית.ומכבי חיפה שווה כל אגורה.

סמל אישי של המשתמש
אלוהים לובש 20
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי אלוהים לובש 20 » 19 מאי 2017, 12:15

דפנדר את מה שאתה כותב צריך לשלוח במכתב למועדון, שיקראו.
זאת בדיוק האמת, שחר צריך ללכת כי הוא כבר לא יכול לנהל מועדון מוביל בעידן הנוכחי.

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 22 מאי 2017, 20:31

צריך עוד קולות כאלה בתקשורת.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4965739,00.html

tino
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי tino » 27 מאי 2017, 13:13

לפרמט ולבנות מחדש

ירוק 40 שנה

הודעהעל ידי ירוק 40 שנה » 27 מאי 2017, 18:40

אם בכל אחת המעונות שעברו עוד היו לי תקוות/אשליות/ציפיות/הזיות לגבי העונה החדשה שבפתח,
העונה הזו - כלום, אפס, גורנישט, נאדה.
אם אחדש מנוי, מה שבכלל לא בטוח, זה רק בגלל המחיר הסביר, הרצון לשמור על המקום לקראת עונות טובות יותר ( :pray: ), וניסיון להנשים את הגוויה שפעם הייתה יהלום נוצץ.
עם ה"מאמן" הנוכחי על הקווים, ה"מנהל המקצועי" הנפקד, ההיררכיה שלא קיימת, רוח הנכאים במועדון והמצב בשוק השחקנים, אין מה לצפות לכדורגל (ולהישגים) טובים מאלה של ק"ש, מ"ס אשדוד או רעננה.

סמל אישי של המשתמש
The A-Team
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי The A-Team » 28 מאי 2017, 19:36

רון כתב:אני חושב שאין למה להביא מנג׳ר, אם לוזון מודיע לשחקנים מי ממשיך ומי לא, מי חותם ומי לא - הסיפור נגמר.

השאלה כמה נזק נוסף יצליח לעשות הדגנרט הזה עד שיפטרונאותו בספטמבר.

השאלה כמה נזק נוסף "יצליח" לעשות שחר עד שהוא ישחרר את מכבי חיפה
אני אומר את זה בצורה הכי פשוטה. אם שחר נשאר מכבי חיפה בעונה-שתיים הקרובות אנחנו מבלים בפליאוף התחתון ועוד 3-4 שנים אנחנו נגיע לליגה הלאומית
התאריך 16.5.2017 במידה ויעקב שחר נשאר תוך 3-5 שנים אנחנו מבלים בליגה לאומית

סמל אישי של המשתמש
hezildo
אוהד ותיק
אוהד ותיק

הודעהעל ידי hezildo » 29 מאי 2017, 19:41

סמל אישי של המשתמש
DefeNDER
אוהד שרוף
אוהד שרוף

הודעהעל ידי DefeNDER » 03 יוני 2017, 10:35

די ברור ששחר הוא כמו שמעון מזרחי כרגע.משחק אותה קדוש מעונה שאוסף כל דרוש שחוק לטובת המועדון,ומצד שני מנהל אותו כמו איזה אלטיזעכן חסר כל.

talg
אוהד שרוף
אוהד שרוף
יצירת קשר:

הודעהעל ידי talg » 03 יוני 2017, 17:36

hezildo כתב:שתי כתבות.

אחת רצינית

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4968732,00.html

ואחת מצחיקה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4968854,00.html

העצוב הוא שהכתבה המצחיקה היא תיאור אמין להתנהלות של מכבי חיפה.

הכתבה הרצינית היא ניסיון נוסף לשחרר את שחר מכל אשמה. אף אחד לא ישכנע אותי שמי שקבע שנה שעברה בכל הרכש היה קרלסון ולא שחר.

talg
אוהד שרוף
אוהד שרוף
יצירת קשר:

הודעהעל ידי talg » 03 יוני 2017, 17:38

ובהמשך לכל המעללים - גיא לוזון העיף את מאמן השוערים מספר אחד בארץ - אנטמן, ושחר נותן לו ???
כמו שלוזון העיף בפעם הראשונה שהגיע להפועל ת"א את יוסי אבוקסיס.

חזור אל “פורום מכבי חיפה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 4 אורחים